| VampireDeea144 a întrebat:

Eseul structurat e asemanator cu cel argumentativ? Adica e tot una? [ incepe cu In opinia mea- sau ceva de genu si continuam cu in primul rand, in al doilea rand, pe de alta parte, asadar] Sau daca nu atunci cum e?

Răspuns Câştigător
| snake260889 a răspuns:

La eseul structurat ti se dau niste cerinte si atunci cand rezolvi subiectul trebuie sa urmaresti acele cerinte si sa treci prin fiecare.Nu e ca cel argumentativ, nu scrii "in opinia mea,..."