| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca in turca BOC inseamna hazna big grin Tot de la Dinescu am aflat, stie cineva daca da, sau e mai rau de atit? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Krina a răspuns:

Inseamna de-a dreptul "excrement"hee hee(se scrie "bok" in turca si se citeste "boc").

11 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Inseamna, va rog sa ma scuzati, ****.Inca o data imi cer scuze.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Deductie logica. De unde si expresia "Fiecare natie are conducatorii pe care-i merita". Si-apoi, de ce am merita altceva? Cate somitati au fost stimulate pentru a ramane in tara?

| Zoombe3 a răspuns:

Da inseamna miez de hazna rolling on the floor laughing caca. :-&

| bibitza a răspuns:

Valimocanu05 e fata?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci sintem condusi de o hazna laughing de asta pute in halu' asta cind trec cu bicicleta pe linga Palatul Victoria, eu credeam ca li s-a infundat canalizarea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am asteptat sa vad mai multe raspunsuri. deci Dinescu o fi el timpit, da mai are si dreptate. Adica dom'le, daca sintem condusi de un rahat, inseamna ca sintem tara de rahat rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum, ce cistigatoare sa aleg, spun cistigatoare pentru ca sinteti numai fete (pupici), deci pe cine ca toate sinteti de coma laughing O sa las sistemul sa aleaga automat, pentru ca dupa mine ati cistigat toate big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ooops, ba cum e Murphy rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bibitza nu e, dar a aparut mesajul lui in timp ce scriam eu si de aia nu l-am vazut. Daca te uiti pe urma am ris si eu si mi-am amintit de Murfy rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci, de acolo vine si soarta noastra...