| Ella3133 a întrebat:

Examenul Cambrige se poate da la orice varsta? Si daca da cam cat ar costa sa il dau? (infara de pregatire)

Răspuns Câştigător
| MayhemChimera a răspuns:

Pai,din liceu il poti da.Deci poti sa participi si acum.happy

2 răspunsuri:
| MayhemChimera a răspuns:

Hey.Eu dau cambrige anul acesta scolar trec în a 11a.Din câte am înțeles costa undeva la 250-300 de lei.Nu se poate da decât în liceu deoarece atunci se estimează ca ai avea cunoștințe medii în materie de engleza. Sper ca te am ajutat happy

| Ella3133 explică (pentru MayhemChimera):

Eu am terminat liceul...de asta intrebam

| MayhemChimera a răspuns (pentru Ella3133):

Pai,din liceu il poti da.Deci poti sa participi si acum.happy