| Ucenicul a întrebat:

Facultatea de mecanica Iasi. Care invata acolo? Cam ce se preda? As vrea sa dau la mecanic auto. Cateva sfaturi?

3 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Daca e facultate in principiu iesi inginer de acolo nu mecanic auto. Ca sa fi doar mecanic iti ajunge si un liceu de profil

| Ucenicul explică (pentru Dana211):

Bine m-am exprimat gresit. scuze. eu as vrea sa stiu ce se preda acolo. cum e. cazarea...profesorii...materiile. astea m-ar interesa

| Inginerul112 a răspuns:

Sunt student la mecanica. anul 3. ce vrei sa stii mai exact? iti pot vorbi despre facultate o saptamana daca ai ce ma intreba