| darts01 a întrebat:

Funda ca de obicei.Stiti daca A.S.E este inchis maine din cauza zapezii?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Anunt important!

Analizand prognoza meteo pentru zilele urmatoare, constatam ca in aceasta noapte ninsorile vor inceta, iar in zilele urmatoare sunt sanse mici de precipitatii sau ninsori (10%).
In acest context, pentru data de 18 ianuarie 2016, toate activitatile didactice si cele de evaluare a cunostintelor (probe de verificare, proiecte, teste, evaluari partiale ) se vor desfasura conform programarii initiale.
Datorita vremii nefavorabile, daca anumite activitati dintre cele programate initial nu se pot desfasura, la propunerea studentilor, cu acordul cadrelor didactice, avizul decanului si cu aprobarea rectorului, acestea vor fi reprogramate. Mentionez faptul ca in urma consultarii cu ceilalti rectori din Bucuresti si cu Ministrul Educatiei, am aflat ca toate universitatile vor proceda la fel. Daca pe parcurs, vremea se va inrautati si mai mult si va periclita desfasurarea activitatilor didactice, vom lua deciziile ce se impun si vi le vom comunica in timp util." - SURSA :
http://www.ase.ro/

Toate cele bune!

6 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Avand in vedere ca trei sferturi din scoli nu se inchid, cel mai probabil nici A.S.E nu se va inchide. Cu atat mai mult cu cat o facultate se respecta intr-un mod deosebit.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Rakanishuu):

Poate sa se respecte facultatea in cauza cat s-ar respecta. Atata timp cat conditiile meteo nu permit, tot degeaba. happy

| Rakanishuu a răspuns (pentru Florentina9210):

Http://www.realitatea.net/......67657.html
Uite ca ai avut dreptate!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Rakanishuu):

Era la mintea cocosului. Trebuia doar gandita problema. Se mai intampla sa faca omul greseli.

| Rakanishuu a răspuns (pentru Florentina9210):

Da, ai dreptate.
Important este sa fie reparate la timp. happy

| Florentina9210 a răspuns (pentru Rakanishuu):

Ma bucur ca suntem de acord. O zi buna!