| Ezio4acb a întrebat:

Funda! Ma poate ajuta cineva cu un site unde pot gasi de cumparat termometru de laborator din sticla cu mercur si sa masoare 50 cm?

7 răspunsuri:
| Badgirl117 a răspuns:

Ai nevoie de termometru de laborator? Nicio grija! Aici gasesti orice termometru vrei:
http://www.malvi.ro/termometre-c23

| Ezio4acb explică (pentru Badgirl117):

Nu.

| Lynnfield a răspuns (pentru Badgirl117):

Alo, Lenuta?

| Badgirl117 a răspuns (pentru Ezio4acb):

Nu ce? angry

| Lynnfield a răspuns (pentru Ezio4acb):

Acest statut se dedică în EXCLUSIVITATE indivizilor ce au tendinţa de a-mi studia istoricul statuturilor cu scopul de a mă cunoaşte, acţiune identificată indubitabil cu fenomenul eşecului. Baftă la autodegradare