| iKatherin a întrebat:

Fundita > Cuvinte care incep cu "cari" :]]

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da o cautare in dexonline.ro cu cari* si le gasesti pe toate. Numai bine!

12 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Carismatic, carioca, carie

| CherryLove a răspuns:

Carismatic, caricatura, carioca, cariera, cariologie ( studiaza functiile si structura nucleului ), caritate, caritabil, cariofilacee ( categorie plante angiosperme ), carilon ( instrument muzical ), cariochineza ( mod de inmultire al plantelor si animalelor; mitoza )

| Dเlє๓คTค a răspuns:

Carismatic,Carierist,Cariera,Carisma,Caricaturi,Carie.Sper sa iti fie de folos :X Fudaaa!

| RyugaHideki a răspuns:

Toti ti-au raspuns dar nimeni nu a primit "Funda"

| OSCARtoons a răspuns:

Carioca
Carie
Caritate
Caricatura
Cariera
Carisma

| alex_7222 a răspuns:

Caricaturi, cariera, caritate, caricaturist, a se caria, carida(animal care seamana cu racul), carie, cariochineza(mod de inmultire la plante si animale), cariola

| alex_7222 a răspuns (pentru alex_7222):

Funda?big grin

| alex_7222 a răspuns (pentru alex_7222):

Funda?big grin

| iKatherin explică:

@Ryuga stai calm. :] ca a primit.

| ILoveVampires a răspuns:

Carie
Caricatura
... laughing

| HugoBoss a răspuns:

Cariera; caricaturi; carisma; carizmatica; carie; caritabil; carioca

| irinutza1993 a răspuns:

Cariera carioca caries caricatura carisma caritas cariotip etc