| denisaromina25 a întrebat:

Halo! M-am gândit să devin actrița. Sunt doar clasa a 8a dar nu știu la ce profil sa merg. Vreau la științele actorului ca, mai apoi să merg la o facultate de actorie. Îmi puteți recomanda o facultate bună? Poate fi și în America (nu mă deranjează).
Inițial am vrut sa merg la un liceu cu predare din clasele 10-12 (Wexford collegiate school for the arts, Canada) fiindcă am înțeles că acolo a studiat Nina Dobrev și așa dar poate nu e de mine sau e trebuie sa ai voce și mână bună ca să desenezi... Chiar nu știu. Nu am avut timp să mă informez.
Dacă știți cam cum e acolo, cum poți intra la acel liceu, ceva?
Orice știți despre facultăți bune, vă rog să-mi spuneți.

5 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

Ce actrița? De filme p0rno?

| denisaromina25 explică (pentru NotNamed):

Pe bune? eu cer răspunsuri serioase...

| anonim_4396 a răspuns (pentru denisaromina25):

Se castiga bine in industria p0rn0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au parintii tai bani sa te trimita la facultate? In America?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UNATC e buna, si e din Romania.