| Rebeca1234567 a întrebat:

Hei. Am 14 ani, sunt clasa a 8a si vreau sa dau la liceul militar Dimitrie Cantemir de la Breaza. V-aș ruga sa-mi spuneti tot ce trebuie stiut despre acest liceu. Mentionez ca sunt foarte buna la sport, si ma descurc binisor la rezistenta [din cate stiu o sa alergam 1000 m] Daca ati intrat la acest liceu va rog lasati un id de messenger pentru a va contacta. Vreau sa aflu cat mai multe despre liceul militar. Dau FUNDA :X :X celui mai detaliat raspuns. Heeeelp puppy dog eyes puppy dog eyes

Si DA! Sunt fata!winking

1 răspuns:
| Deliiiia a răspuns:

Proba sportiva nu e relativ grea, daca faci un antrenament cu un instructor inainte. Se intra cu medii mari si programul e destul de greu, materia e multa, cerintele mari. Nu e pentru oricine.