| Smileisfree a întrebat:

Hei! Am predat o cerere sa ma transfer de la o clasa la alta. Credeti ca este posibil sa nu ma transfere daca am media mica? La acea clasa s-a intrat cu minim 9.02 si eu am avut media 8.83.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are importanta ce credem noi, importanta este decizia pe care o va lua conducerea liceului.
Se poate sa conteze si nota de intrare, precum si numarul de elevi din clasa in care vrei sa mergi, respectiv sa nu se depaseasca numarul maxim de 30 elevi, pentru depasire ar trebui acordul Inspectoratului scolar.

6 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Parerea mea este ca nu ai putea sa intri, dar mai bine du-te acolo si vezi ce zic ei!
Succes!

| Smileisfree explică (pentru ÐÿÅ):

Am intrat fara nici o problema.

| ÐÿÅ a răspuns (pentru Smileisfree):

Bravo. ma bucur! happy

| KnowEverything a răspuns:

Roaga`te sa fie cineva care sa aiba sub media 8.83 pe primul semestru in acea clasa.Dar daca esti in clasa IX `a nu prea stiu daca ai voie sa te transferi...

Nu ai corijari nu? big grin

| uNNN1k0lL a răspuns:

Păi dacă e şcoală asta nu contează dar dacă e liceu nu poti să te transferi!
Salut!

| alexyk96 a răspuns:

Daca te transferi la inceput de semestru 2 ar trebui sa potii.Mult noroc