| majestic a întrebat:

Am de facut un proiect la educatie pentru sanatate. As vrea sa imi dati o idee despre care sa vorbesc... Pana acum s-a vorbit despre poluare, alimentatie si piele.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ne pare rau dar teme nu rezolvam aici.

| Ionik98 a răspuns:

Ai putea sa faci despre dependente (de droguri, de etnobotanice sau chiar de anumite activitati) sau anorexia sau bulimia (probleme ale sistemului nervos care dauneaza grav corpului, te poti informa...). Daca vrei sa iesi in evidenta, alege un subiect nu foarte comun, nu foarte discutat.