| Winniee a întrebat:

Hei, cum se face repartizarea copiilor in clase la liceu? De exemplu, eu imi doresc sa intru la 'Mihai Viteazul', Bucuresti, insa neaparat intr-una din clasele (sunt 2) cu intensiv-engleza. Media de admitere nu reprezinta o problema, insa cum pot mentiona ca mi-as dori la intensiv-engleza. pentru a fi si sigura ca nu pic cumva la o clasa intensiv-informatica, de exemplu, unde mi-ar displacea complet...

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Atunci cand completezi lista cu licee profilul cu intensiv engleza va avea un cod separat de profilul fara intensiv.