| BlackPearl a întrebat:

Hei!big grin Sunt in clasa a 8a si as vrea sa dau la CNVA mate-info. puteti sa-mi ziceti cum este? ce si cate ore se fac, daca e usor, greu.etc?happy

Precizec ca sunt din galati asa ca daca e cineva din galati la CNVA intra 9a sau mai mare la mate-info va rog spuneti-mi si mie cum ebig grin

Thnx:* Funda pentru raspunsu cel mai bun:X

1 răspuns:
| Cornulet a răspuns:

Daca iti place intr-adevar profilul atunci du-te, daca nu esti sigura ca asta vrei mai bine alegi un profil uman, pentru ca nu prea mai conteaza ce liceu termini, doar diploma de bac sa o ai iar la mate info ai de invatat nu gluma.