| RxP a întrebat:

Hei! Daca la evaluarea nationala la matematica am tras cu pixul o linie din greseala (ca l-am scapat din mana cu varful spre lucrare) mi se anuleaza? Adica se considera semn? :-s

Răspuns Câştigător
| aLyN_4462 a răspuns:

Acum depinde daca ai tras linia intr-un spatiu gol nu se intampla nimic sau daca e pe langa exercitiu.dar daca ai taiat o cifra sau la desenele acelea cu grafic si ala cu cercu sau prisma ai tras linia se anuleaza. sper sanu big grin fundita?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da

| StillXo a răspuns:

Depinde de cine iti corecteaza dar cred ca pentru atat nu o sa iti ia in considerare ca si semn! Depinde de corector!happy

| Anhi a răspuns:

Nu nu se anuleaza, stai linistita.oh go on