| TheMoon15 a întrebat:

Hei.
Eu am facut profesionala 3 ani si acum mi-am facut fisa de inscriere la o clasa de la acelasi liceu.
Pe fisa respectiva mi-am trecut si numarul de telefon.
Doamna de la secretariat mi-a spus ca s-ar putea sa dau niste diferente.
Totusi eu am avut media generala chiar mare si am luat si mentiune.
Din cate inteleg de la altii care au dat diferente, sunt sunati de cei de la liceu pentru a veni sa dea testele.
Eu daca nu voi fi sunat inseamna ca sa gasit o clasa pentru mine si am avut media suficient de mare incat sa nu le mai dau?
Sunt destul de speriat deoarece nu mi-am trecut nici clasa in care trebuie sa fiu transferat sau un profil anume deoarece nu am mai vrut sa am pretentii.
Ce se va intampla?

1 răspuns:
| AnotherGirl a răspuns:

Bună! Ai încercat să suni la secretariat sau să mergi acolo pentru a reușit să afli răspunsurile la întrebările tale? Mă gândesc că fiecare școală are regulamentul ei și cel mai bine te pot îndruma doamnele de la secretariat.