| BuBu2403 a întrebat:

Hei! Imi dati si mie idei de o compunere cu titlul POVESTEA MARII?batting eyelashesFunda pentru cea mai amuzanta idee

Răspuns Câştigător
| DianaDidi95 a răspuns:

Poti sa scrii despre mare, cum este ea, sau povesteste o intamplare din filmul H20, sau nu neaparat despre film... poti scrie ca ai visat ca erai o sirena si ca ai vazut frumusetea marii. Inspira-te de aici!
fundita, plsss?

| gheba a răspuns (pentru DianaDidi95):

Buna idee chiar fff buna poate poti sa-mi raspunzi si mie la intrebarile care le.am pusbig grin

2 răspunsuri:
| FartsMaker a răspuns:

Du-te la mare poate te inspira sarea