| andrandrandra a întrebat:

Hei! la ASE in Bucuresti,la profilul Bussines si turism stiu ca admiterea este pe baza mediei la bacalaureat si esu motivational. Se da examen si la o limba straina? Va rog sa ma ajutati. Daca da, mi puteti spune un profil de la ASE unde nu se da examen la o limba straina? multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristi1212 a răspuns:

La Bussines si turism sunt 2 sectii, una in engleza si alta in romana. Daca ai optat pentru aia in romana nu dai examen la limba straina. http://www.ase.ro/......xa_C+D.pdf arunca un ochi peste asta