| Radandam a întrebat:

Hei! La Facultatea de Medicina și Farmacie din București, pe specializarea BALNEOFIZIOKINETOTERAPIE ŞI RECUPERARE la ce materii dai admitere, care este taxa anuala, și se face chimie? Astept păreri

3 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Se da admitere la biologie și chimie sau fizică la alegere.
Taxa anuală este de 6000 de lei, asta daca nu ai luat la admitere o notă care sa te claseze la locurile la buget si daca in anul respectiv au fost date spre ocupare locuri la cu taxa.
Nu stiu daca se face chimie.

| Radandam explică (pentru Denisa0954):

Dar dacă dai la UNEFS la kinetoterapie, ce materii dai? Faci chimie?

| Denisa0954 a răspuns (pentru Radandam):

Asta nu stiu.