| Fotbalista07 a întrebat:

Hei tpu..as vrea la liceu sa merg la "Liceul cu program sportiv Banatul Timisoara" si as vrea la Tenis de camp. daca o sa dau proba sportiva.o sa trebuiasca sa jos tenis de camp sau ceva de genu? nu ma prea pricep dar imi place.dar handbal? dau funda.multimesc!

Răspuns Câştigător
| bk06 a răspuns:

Probele sunt ca si normele de control pe care le dai sport ( alergare 50m viteza, alergare de rezistenta, saritura in lungime etc.)

| Fotbalista07 explică (pentru bk06):

Deci..ca sa inteleg.nu trebuie sa dau si din tenis, handbal.dau eu stiu?

| bk06 a răspuns (pentru Fotbalista07):

Nu, o sa dai probe generale, ca si normele de control de la Educatie Fizica.