| Jem65 a întrebat:

Care este formula masei atomice relative?

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Ce răspuns irelevant. Cine te crezi tu, lămurește-ma și pe mine? Omul vrea să se documenteze, sa afle formula, iar tu in loc să-l ajuți cu un sfat mai bun, îl îndepărtezi de la subiect?
Gândește înainte de-a răspunde!

Răspuns utilizator avertizat
| GPA a răspuns (pentru LaurBalaur9869):

A fost o glumă? aaa. m uitat sa râd.

5 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Trebuie sa te documentezi mai întâi de toate : https://despretot.info/masa-atomica/

Îți explică formula masei relative.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fizica subcuantica NU exista masa de repaus ci doar informatie. Vidul cuantic nu are masa de repaus. Particulele virtuale nu au nici masa de miscare deoarece apar si imediat dispar. laughing