| GeorgiSx a întrebat:

Hei Tpu.Stie cineva cand se afiseaza cu cine suntem in clasa? Trec a 7 si vreau sa stiu cu cine sunt in clasa,pt ca unii au ramas repetenti, alti vin din alte clase.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În acest caz, NU se afişează listă cu numele elevilor din fiecare clasă!
Vei vedea care sunt colegii abia în prima zi de şcoală ( 14 septembrie )!

Toate cele bune!

| Eastwood a răspuns:

Mergi la scoala unde esti ar trebui sa fie afisati elevii si clasele de care apartin!

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Tocmai s-au dat corigentele saptamana trecuta iar saptamana asta a fost a 3-a repartizare deci vei afla cel mai probabil joi sau vineri daca te duci la scoala sa vezi.

| Andreea555012 a răspuns:

Buna. Tinand cont ca s-au dat corigentele de curand, saptamana asta ar trebui sa aflii. Uita-te pe site-ul scolii poate iti face repartitia pe clase a elevilor. Mult succes la scoala.