| IoanaMaria20000 a întrebat:

Trec clasa a 9 a si sunt la profilul filologie. Acolo sunt 2 clase, cand am fost sa ma inscriu am completat la optional engleza, dupa franceza, vreau sa stiu cum ne aseaza daca suntem 56? adica cu cine o sa cad in clasa...
Funda.

5 răspunsuri:
| Adda0a0 a răspuns:

Cred ca in functie de medii, depinde care clasa e mai cautata dar cred ca cea de engleza. asa a fost acum cativa ani la liceul meu. dar probabil se va afisa un tabel cu elevii claselor, daca nu s-a afisat deja. kiss

| IoanaMaria20000 explică (pentru Adda0a0):

Am auzit ca se va afisa la inceputul lu septembrie.

| Adda0a0 a răspuns (pentru IoanaMaria20000):

Pai trebuie sa astepti dar cred ca in functie de medii.
succes!

| IoanaMaria20000 explică (pentru Adda0a0):

Adica ne ia primii cu mediile cele mai mari - prima clasa?

| Adda0a0 a răspuns (pentru IoanaMaria20000):

Asa stiu eu