| Cupcakestar a întrebat:

Hei TPU,stiti un site bun,unde pot invata japoneza, gratis?happy
Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Anonnnnimus a răspuns:

Uite aici! Sper sa te ajute :D http://www.eurocor.ro/......?/curs.php Funda pls?

| Lorodana a răspuns (pentru Anonnnnimus):

Omul vrea GTATIS, daca nu ai intels intrebarea laughing

| Cupcakestar explică (pentru Anonnnnimus):

Esti sigura ca este bun cursul?
Adica, de obicei astea cu plata fac reclama frumoasa, iar apoi...nu e mai nimic!
Nu este scump, dar daca nu e bun, daca mai imi cer bani pe parcursul cursului?
Astea care sunt cu bani sunt destul de "periculoase", daca intelegi ce vreau sa spun!

| Cupcakestar explică (pentru Anonnnnimus):

Hei,m-am gandit mai bine si le-am spus si parintilor mei si au fost de acord sa imi cumpere cursul!
Multumesc!

| Anonnnnimus a răspuns (pentru Cupcakestar):

Nu dai funda? laughing

| Cupcakestar explică (pentru Anonnnnimus):

Scuze!rolling on the floor

13 răspunsuri:
| Lorodana a răspuns:

Pe google translate
https://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#ro/ja/

| Cupcakestar explică (pentru Lorodana):

Da...Raspunsul tau nu mi se pare, deloc amuzant, daca asa voiai sa fie!

| Lorodana a răspuns (pentru Cupcakestar):

Nu radeam de tine happy, mi se pare absolut corect si normal sa vrei ceva gratis, era vorba de "MissTr" care te-a indrumat pe un site de unde se cumpara cursuri happy