| WhosYourDaddy a întrebat:

Hei.Unde pot gasi rezultatele de la olimpiada de limba comunicare si literatura romana - Ionel Teodoreanu - faza locala - 26 ianuarie 2013?

Răspuns Câştigător
| ilinca23 a răspuns:

Buna!
In primul rand felicitari pentru ca esti la olimpiada. In al doilea rand, rezultatele la etapa locala nu se afiseaza acum, tinand cont ca aceasta s-a desfasurat ieri. Rezultatele sunt afisate intai profesorilor. Profesorul iti va spune maine la scoala rezultatul obtinut, sau il poti contacta tu din aceasta seara sa iti spuna cat ai obtinut. Pe internet acestea vor aparea abia peste cateva zile, dupa depunerea contestatiilor, rezolvarea acestora etc.
Apropo, scuza-ma daca sunt prea indiscreta, dar ce clasa esti? As vrea sa te intreb ceva referitor la subiectele de la olimpiada.

3 răspunsuri:
| Skrillex13 a răspuns:

Pe internet

| ilinca23 a răspuns (pentru Skrillex13):

Nu se gasesc inca, nu s-au afisat. Acestea se vor afisa abia peste cateva zile.