| AgustD a întrebat:

Heii TPU. Mâine este examenul la matematică de clasa a 8 a. Credeți ca va fi la fel de usor ca si la română? Am foarte mari emoții, plus ca nu prea sunt fan al acestei materii.

3 răspunsuri:
| Alex007007 a răspuns:

Nu se știe. probabil că va fi simplu, tot mai puțini copii învață, examenul devine simplu. De s-ar da capacitatea ca acu' 15 ani... probabil 90% dintre copii ar pica.

| AgustD explică (pentru Alex007007):

A fost asa a greu acum 15 ani?

| CryLulu a răspuns (pentru AgustD):

Programa a crescut in capacitate, nu a scazut, deci nu cred ca a fost ceva mai complicat la evaluarea de acum 15 ani.