| Pufo a întrebat:

Heiii happy ce parere aveti despre liceul "ïon creanga" din Bucuresti? in special despre profilul mate-info la acest liceu dar merge si in generalwinking mersi. :X

6 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Ramane Creanga?

| Pufo explică (pentru Florentina_7104):

Nu stiu sa vedem dupa contestatie k poate imi iese 9.33

| neutrino a răspuns:

Ca orice liceu bun, are clase de varf si clase de nivel mediu. Depinde de tine, unde esti in stare sa intri.

| Mellie00 a răspuns:

Genial liceu.

| AlexiaD a răspuns:

Ai intrat la Creanga? Daca da, cum ti se pare? Daca nu, la ce liceu esti si iti place acolo? eu sunt a 8-a acum, si stii cum e...:*:*:*

| LittttleMonster a răspuns:

Pana la urma ce ai trecut la prima optiune? Creanga? Eu am trecut filologie si sper sa intru la japoneza.

Întrebări recente