| crisstinnaaa a întrebat:

Hello! Stie cineva sa imi dea detalii despre Colegiul Economic Costin C. Kiritescu? Vreau sa stiu cat mai multe, daca are sau nu uniforma, in ce consta si altele. Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Cipy23 a răspuns:

Hey! Pai liceul este bun nu am auzit nimic rau despre el, uniforma se porta dar nu te speria ca uniforma este doar un tricou rosu ( pe care il cumperi de la liceu asa am inteles ). In rest eu zic ca arata bine liceul, plus ca a fost renovat acum 2 ani parca ( asa am citit pe net ). Oricum o sa aflu mai multe despre liceu anul asta, pentru ca am intrat acolo. Succes!

| crisstinnaaa explică (pentru Cipy23):

Mulţumesc mult! :* din pacate are uniforma.sad

| Cipy23 a răspuns (pentru crisstinnaaa):

Da dar e doar un tricou nu trebuie sa fii imbracat la costum laughing Adica eu zic ca e mai binewinking

| crisstinnaaa explică (pentru Cipy23):

Mda laughing)

5 răspunsuri:
| crisstinnaaa explică:

Urgenttt!

| Alexandra_Marina_1997 a răspuns:

Si eu am intrat in Colegiul Economic Costin C. Kiritescu. La ce profil esti?