| Florisa a întrebat:

Hello...tpu,am nevoie de niste titluri..pt. un fel de compunere..cu tema dragostei,viselor, magiei sau tema spirituala...cine ma ajuta cu cat mai multe primeste o fundita draguta!
Va multumesc mult..de aceea suntem TPU, nu?happy

3 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Dragoste: Cele doua cuvinte, Te iubesc!
Un inceput de dragoste
Viselor: Alt univers
Am un cosmar!
Magie: (nume) vrajitoarea
Magie in clar de luna

Spirite: Noua casa
Sunt prieten(a) cu o fantoma!

Sper sa iti placa happy

| guardian18angel a răspuns:

Treptele viselor
Magia unei fapturi
Dragostea rasariteana
Spiritul unei idei

| Kimmy22 a răspuns:

Salutare! Titluri : Ploaie de iubire (preferatul meu :*), viata printre nori, drumuri pierdute, secretul durerii, cascada fericirii, sarut jucaus, soarele care imbratiseaza luna (sau soarele si luna...), acordurile iubirii, te iubesc la infinit. Sper ca ti-am fost de folos! happy

Întrebări recente