| Nu conteaza a întrebat:

Hey...am auzit ca azi in dolj s-a dat o testare gen cea din mai. puteti sa mi spuneti cum vi s-a parut? si ceva subiecte va rogbatting eyelashes multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| DraIneR a răspuns:

Despre cea la clasa a8a iti spun daca despre ea de vorba big grin
Pai la Mate a fost destul de usor totul este pe baza de logica si sunt multe, multe, multe capcane, adica tu trebuie sa te prinzi ca un nr se descompune in enshpe mii de factori iar apoi se imperecheaza sa dea o alta suma ce va fi folosita in functie big grin
ma rog pana la urma se numesc teste pisa adica pe aici cam trebuie sa-ti pice fisa laughing daca ma intelegi
La romana extrem de simplu ne-a dat fabula din literatura universala ( Le Coque et le Renard - Jean de la Fontaine ) Cocosul si Vulpea si teste la prima vedere adica nu mai e ca pe vremea lui Ceasca sa inveti frate la comentarii pana te-a luat mama naibii
Cam atat sper ca de clasa a 8a a fost vorba :*

3 răspunsuri:
| buburuzAndreea a răspuns:

Vorbiti despre simularile pentru Bac?

| Nu conteaza explică:

Da despre clasa a8a am intr. scuze ca n am scris m am grabit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesti despre simulare? Vinerea trecuta(acum fix o saptamana) a fost cea la romana, iar la mate s-a dat inainte de vacanta intersemestriala.