| drya a întrebat:

Hey! cine ma ajuta si pe mine cu un sfat? ce universsitate sa aleg pentru specializarea - ingineria mediului - Babes sau Tehnica? care ar fi mai buna? plzzzz, dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Ariana095 a răspuns:

Dupa parerea mea Babes e mai buna, doar ca la Tehnica is mai multe locuri la bughet

| drya explică (pentru Ariana095):

Pai sunt 60 locuri la tehnica toate sunt la buget. si la babes sunt 30 la buget + 15 la taxa, dar asta nu e o problema. as vrea doar sa sstiu care e mai ok

1 răspuns: