| robert951 a întrebat:

Hey! TPU am o problema! Nu pot invata la matematica! Am 13 ani si sunt in clasa a 6-a si nu pot invata pe primul semestru mi-a iesit media 5 iar acum am 3, 4,5,4 si o sa raman corijent ce as putea sa fac sa invat mai bine? SCUZATI CATEGORIA SUNT DISPERAT!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POTI SA IEI PASTILE PENTRU RETINUT, DAR DEGEABA LE IEI DACA NU STII CUM SA INVETI.
La matematica nu se invata mecanic, ci trebuie sa lucrezi altfel nu reusesti.
Mergi si la meditatie pentru a-ti explica profesorul mai bine, iar daca ai o sora, frate sau mamata.te pot ajuta ei.
Bafta!
Si sa nu ramai corijent laughing