| Cosmin_2607 a întrebat:

Am o problema sper sa ma ajutati. Sunt pe profil mate-info si raman corijent la matematica pe semestru 1, vrau ca in semestru 2 sa ma transfer la un alt liceu pe profil de filologie. Ma intereseaza daca raman corijent pe primul semestru la matematica, ma mai pot transfera la alt liceu?

Răspuns Câştigător
| Bomberman a răspuns:

Da, este posibil in proportie de 100%winking funda?

3 răspunsuri:
| sufletsel a răspuns:

Si eu sunt tot la mate info e cel mai bun profil si te-as sfatiu sa nu faci greseala sa te mutati ca iti va parea rau la sfarsitul clasei a 12.decat sa te muti mai bine incearca sa rezolvi problema la matematica! bafta!

| IoanaOana a răspuns:

Desigur ca te poti transfera la alt liceu, dar daca te transferi de la mate-info la filologie trebuie sa dai diferente la latina si la alte chisti ce nu faci la mate-info.

| Cosmin_2607 explică:

Multumesc ca ma-ti ajutat!