| Petrust a întrebat:

Am si eu o intrebare foarte importanta. Ce pareri aveti despre universitatile de medicina Carol Davila si Iuliu Hatieganu. Cum credeti, care e cea mai buna?

2 răspunsuri:
| pet555 a răspuns:

Sunt foarte bune, de aia sunt renumite, daca vrei la medicina vei reusi chiar daca este greu, si sa intri, si sa o termini. Daca iti place, merita. Succes!

| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns:

Dupa parerea mea, Davila este foarte renumita daca chiar ai medicina in cap este foarte greu sa intrii, dar mai greu sa o si termini