| danyz a întrebat:

Care universitate este mai buna pentru medicina generala: UMF "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca sau UMF "Carol Davila" Bucuresti?

6 răspunsuri:
| KilluaZoldyck a răspuns:

Presupun ca cea din capitala.

| StudentăLaMedicină a răspuns:

Clar, cea de la Cluj. De acolo ies medici adevarati!

| danyz explică (pentru StudentăLaMedicină):

Tu esti la Cluj, nu? laughing

| StudentăLaMedicină a răspuns (pentru danyz):

Nu, nu sunt la Cluj. Toata lumea vorbeste de cea de la Cluj. happy

| danyz explică (pentru StudentăLaMedicină):

Ciudat... Eu stiam ca toata lumea vorbeste de cea de la Bucuresti. big grin

| StudentăLaMedicină a răspuns (pentru danyz):

Normal, Bucuresti e capitala, dar nu tot ce zboara se mananca.laughing
Eu consider Cluj-ul ca fiind cea mai buna si nu sunt singura care afirm asta.
Daca alegi medicina, alege s-o faci la Cluj. Parerea mea.