| Maria2470 a întrebat:

am trecut clasa a9-a vreau sa va intreb cand merg la liceu in prima zi se triga clasele sau cum o sa imi gasesc clasa?

2 răspunsuri:
| SynapseNinja a răspuns:

Am trecut a 10-a, la mine la liceu scrie pe niște foi, legate printr-o sfoară și pe care scriu clasele. Însă trebuie să alergi prin toată curtea liceului ca să îți găsești clasa.

| Vassii a răspuns:

Te duci in curtea liceului, te uiți unde ar trebui să fie clasa ta. Trebuie scris undeva pe asfalt cu creta clasa, așa a fost la mine big grin