| schlau a întrebat:

Luni, se va mai da bacu' la ceva? Intreb pentru. ca vreau sa merg la liceu sa ma interesez in ce clasa sunt si sa nu ma trezesc ca incurc lumea.laughing

Răspuns Câştigător
| ZvT a răspuns:

Vineri e ultima proba, iar duminica deja se afiseaza notele.

1 răspuns:
| Amaya a răspuns:

Luni poate o sa dai de cei care fac contestatie, daca va fi programul contestatiilor ca in vara. Oricum, o sa afli in ce clasa ai picat in prima zi de scoala ( la noi era afisata la avizier o harta a claselor laughing ), nu iti face griji pentru asta.