| floruits a întrebat:

Hey TPU.
Ce se întâmplă dacă rămân cu media neîncheiată la tehnologie? Rămân corigentă? Mai pot lua bursă?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Vorbeste direct cu profesorul sau profesoara ca sa mai obtii o nota, sa faci un proiect sau ceva. Daca dai dovada de bunavointa, la fel vor face si profesorii. Daar daca nu te intereseaza, ei nu iti vor incheia media cu note pe care nu le ai. Succes.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intrebarea e: până când?

| floruits explică (pentru sierra1):

S-ar putea să intrăm în vacanță pe 16 iunie și am tehnologia doar o dată pe săptămână. Îmi trebuie 4 note și nu cred că mai e timp.

| sierra1 a răspuns (pentru floruits):

și câte note zici că ai?

| floruits explică (pentru sierra1):

Am 2 note. ( 10, 10 )

| sierra1 a răspuns (pentru floruits):

Iți mai dă incă doi și ești gata