| maidaneza a întrebat:

Hey >TPUbig grin< Daca fumezi slabesti?

7 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Nu,crede-ma,desi de multe ori observam persoane foarte slabe care fumeaza.Mna,ma rog, e doar o suprapunere de idei. Cunosc persoane care fumeaza extrem de mult si au cu mult peste greutatea normala, deci...

| ParadoxRO a răspuns:

Fumătorii slăbesc mai uşor pentru că gena cu rolul în arderea grăsimilor este mai activă sub acţiunea fumului de tutun, de aceea fumătorii se îngrasa după ce se lasa de fumat

| edizamfir a răspuns:

Depinde de organism
de obicei asa e
dar te sfatuiesc sa incerci o dieta cu carne de pui si salate fara painewinking
tigarile te pot omora si nu mai poti scapa de elewinking

| Edward_5128 a răspuns:

Da dar te omori.

| roxanaskumpika14 a răspuns:

Da, noua ne-a spus profesoara de biologie.

| LarryBya a răspuns:

Nu slabesti...Ramai la aceeasi greutate, dar daca organismul tau este fragil, te-asi recomanda sa nu fumezi, deoarece vei putea sa fac multe boli la plamani.