| rappayo a întrebat:

big grin Voi ce credeti ca o sa pice la "B-uri" la evaluarea nationala la romana? Dar la subiectul III la mate?

5 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Pai sigur o sa fie sa demonstram apartenenta textului la genul liric sau s afacem legatura dintre titlu si continut sau sa explicam semnificatia titlului...usor
la matematica or sa fie la partea a3a 3 probleme foarte grele pe care sigur nu voi sti sa le facwinking

| mistikk a răspuns:

Annaa asa ceva nu se mai dawinking se dadea la tezele cu subiect unic parca.dar oricum la noi la evaluare nu

| mistikk a răspuns:

Crede`ma la romana si eu straight facela simulare ai vazut tu ceva in genul?

| Annaa a răspuns:

La romana, la primul subiect B o sa avem ori de comentat un text la alegere ori de comentat un text studiat la clasa iar la al doilea subiect B o sa avem o compunere imaginara!
la matematica la Subiectul III e clar ca o sa avem 2 probleme greleee!

| Annaa a răspuns:

Mistikk... Eu am rezolvat pana cuma 2 carti pline cu varinate pregatitoare pentru evaluare. Informeaza-te! Cauta pe net si o sa vezi ca asa se da!