| anonim_4396 a întrebat:

In clasa a-6-a fetele o sa faca spagatul la sort?

Răspuns Câştigător
| cockye a răspuns:

Eu intru in a-7-a anul trecut fetele nu au facut spagatul la sport happy

14 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu faci spagatul la scoala din cate stiu.

| ktrinel a răspuns:

Hmm nu prea

| cockye a răspuns:

Princes angel nu o sa faci spagatul noi nu am facut nici fetele nici baietii

| InViataReala a răspuns (pentru cockye):

E Princessangel!
Poate voi nu ati facut dar am vorbit acum cu cineva si a spus ca o sa facem!

| DarkBlood32 a răspuns:

Da,cred. straight face Dar eu nu am voie să fac șpagat că mi se rupe himenul.

| InViataReala a răspuns (pentru DarkBlood32):

Crede-ma ca nu ma intereseaza ce ti se rupe tielaughing

| DarkBlood32 a răspuns (pentru InViataReala):

Adică mie mi se pare o prostie cu ruperea himenului, se mai întampla cazuri din astea. Oricum n-am voie să fac spagatul oh go on

| InViataReala a răspuns (pentru DarkBlood32):

Nu ma intereseazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Tine pentru tine!

| DarkBlood32 a răspuns (pentru InViataReala):

Bineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Daca vrei mergi cu bicicleta ca tot ti se rupe himenul rolling on the floor

| InViataReala a răspuns (pentru DarkBlood32):

Auzi esti tralalala

Răspuns utilizator avertizat
| InViataReala a răspuns:

Nuuuuuuuuu! Nu vreau spagat!cryingcryingcryingcryingcrying

| pisicutadulce12345 a răspuns:

Pe noi, dintr-a 6-a ne-a pus sa facem si spagatul si sfoara.Acum depinde de profesorul/profesoara tau/ta daca o sa va puna sau nu sa faceti spagatul.