| Panteraa a întrebat:

La academia de politie trebuie sa ai o anumita inaltime? Mi s-a spus ca daca depasesti 1, 65 (la fete) nu poti intra. E adevarat? Eu am 1, 73 (asta daca nu mai cresc, sper laughing ). E buna inaltimea mea?

Răspuns Câştigător
| KoWalSky a răspuns:

E mai mult decat buna, ai inteles exact invers. Trebuie sa ai cel putin 1, 65
Deci daca ai peste 1, 65m te incadrezi. La 1, 73 e chiar foarte bine.
Multa bafta! Vei avea nevoiewinking, si eu incerc la Ofiteri Militari la Sibiu si am ceva emotii big grin

| Panteraa explică (pentru KoWalSky):

Se pare ca am un defect daca merg acolo. Nu inteleg bine laughing Multumesc mult. Era cat pe ce sa renunt si la acest plan de viitor care era cel mai sigur. Iti doresc multa bafta! Eu mai am un an.

1 răspuns: