| Arcani a întrebat:

mi s-a blocat sunetul la PC am dat si volumul la maxim dar tot nu merge! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| baiatuucupizzza a răspuns:

Daca nu merge cum a zis Itstimetosayhello atunci trebuie sa iti cumperi o placa audio.Nu e foarte ieftina dar nici foarte scumpa.

2 răspunsuri:
| Anonimusss97 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel. E din cauza placii video. Trebuie sa o schimbi.
Bafta!

| Itstimetosayhello a răspuns:

Eu cred ca mai degraba jos in stanga(cauta aia cu volume acolo)-cred ca e dat la minim, da-l la maxim!
ca mi s-a mai intamplat si mie de multe ori, nu stiu cum de se dadea la minim!