| TnCristinaa a întrebat:

O sa intru la liceu..cum este cu balul bobocilor? Cat mai multe detalii FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-l ai pe la inceputul anulei cel tarziu pana in noiembrie. Platesti cam in jur de 30 de lei, In 2013 Vianu l-a avut la Clubul One.

| TnCristinaa explică (pentru anonim_4396):

Doar 30 de lei? si cam ce o sa fie daca punem asa putin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TnCristinaa):

Pai cei ce vor se inscrie la miss si mister si o sa vedeti probele la care ii pun si o sa se aleaga castigatorii.

| TnCristinaa explică (pentru anonim_4396):

Aa

5 răspunsuri:
| Alissa11 a răspuns:

Buna, eu intru in clasa a 11-a si stiu despre balul bobocilor. La bal se dau multe probe pentru fiecare concurent in parte, se danseaza si se schimba haine. Castigatorul va fi ales in functie de cat de bine sa descurcat la tot, si bineinteles mai sunt si alte premii ca: miss popularita, miss dance, miss inocenta, miss gentlleman ( la baieti) FUNDA?

| timeOUT a răspuns:

O sa te informeze profesirii din timp, de obicei, cei care au carisma si umor, castiga, dar trebuie sa arati bine. happy