| Anonim221 a întrebat:

Cât credeți că luați în examen la română? Clasa a8a.

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Să fiu sinceră, eram sigură că iau peste 9, 50 în acest examen. Însă, acum că mă gândesc mai bine, nu am respectat termenul limită la ultima compunere (cea de la subiectul al II-lea/ B), și probabil îmi va scădea puțin.
Sper totuși să nu iau o notă mai mică de 9! Tu ce notă crezi că iei?

| Anonim221 explică (pentru positivity):

Putin peste 8. in ce liceu vrei?

| positivity a răspuns (pentru Anonim221):

Liceul „Gh. Vrânceanu" Bacău.

| mimiwewem a răspuns:

Sora mea a luat 8.

| brighteyes a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, ca si greseli am foarte putine, insa ma astept sa-mi mai scada puncte pe scris, exprimare, etc.

| xImIx a răspuns:

Eu cred ca iau 8-8 si ceva maximsad