| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a Inviat! Sunt clasa a 8a si dupa cum stiti trebuie sa dau la liceu. Eu as vrea sa intru la Colegiul national Mihai viteazul, mi-am calculat media online aici: http://www.admitereliceu.ro/calculati-medie-admitere-lic eu cu rezultatele de la examen care as vrea sa le iau si am sa ma straduiesc si mi-a iesit media 9, 10. Am sanse sa intru acolo?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ai putea sa ne spui si orasul? Sunt mai multe licee cu numele asta...

| elleme a răspuns (pentru Bondarel99):

In Slobozia judetul Ialomita cu profilul matematica-informatica bilingv englezawinking

| Bondarel99 a răspuns:

Intamplator am rude in apropiere de Slobozia si peste tot am auzit ca asta e cel mai bun liceu...adica toti vor sa ajunga acolo :) Cat despre tine, cred ca ai sanse sa intrii, dar depinde de cum te vei descurca la examen ca, asa cum am spus, e mare concurenta.
http://www.admitereliceu.ro/school/show/id/24001
Succes! Si eu am trecut prin asta si la mine la examen a fost o mare dezamagire...

| Alice a răspuns:

Cu putin noroc da, depinde si profilul. Dar sigur intri :*

| elleme a răspuns (pentru Alice):

Profilul matematica-informatica bilingv engleza