| dana94dana a întrebat:

Îmi puteti spune si mie ce ore se fac la profilul stiinte ale naturii si cum va fi in prima zi de liceu? Am facut o alegere buna ca am ales acest profil? Cei care sunteti la acest profil imi puteti spune daca este dificil? Va rog niste sfaturi mi-ar fi de mare ajutor.

Răspuns Câştigător
| sweety_1169 a răspuns:

Pai o sa ai cam 2 ore de bio, 2 de chimie, 3 de fizica si 4-5 de mate, 4 de romana, 2 de engleza, 2 de franceza, 2 de sport, 1 de desen, 1 de logica, 1 muzica, 1 de isto, 1 de geogra, 1 de religie cam astea sunt, scuze daca am omis ceva, profilul e ok eu am trecut a 11a si e destul de bine pana acum, nu e prea dificil prnzi din clasa, prima zi o sa fie bine, prima saptamana iti cunosti colegi apoi urmeaza balul unde va mai imprieteniti si tot asa, succes, te pup

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cam toate cu accent pe mate, bio, chimie. o sa ai cam 3-4 / saptamana din astea.

| danutza a răspuns:

In primul rand faci biologie, chimie, fizica dintre obiectele astea o sa iti alegi unul si o sa trebuiesti sa dai o teza in fiecare sem happy resu obiecte pe care le faci si in generalahee hee

| danutza a răspuns:

Scz de greseli straight face