| blackumafia a întrebat:

La cat timp dupa ce am inceput facultatea pot sa imi retrag dosarul? mi-am dat seama ca am gresit foarte mult...va rog fara critici

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Daca doresc sa-mi retrag dosarul depus la inscrieri ce trebuie sa fac?
Daca retragerea are loc in perioada admiterii, atunci trebuie sa va adresati comisiei de admitere la care ati depus dosarul. In cazul in care solicitati retragerea dosarului dupa incheierea admiterii, va trebui sa va adresati secretariatului facultatii unde ati fost admis(a), sau unde ati pus prima optiune in fisa de inscriere. In maxim 48 de ore vi se va returna. Retragerea dosarului inainte sau dupa afisarea rezultatelor duce la pierderea automata a oricaror drepturi pe care le are un candidat.
Extras de aici.
http://www.utcluj.ro/admitere/licenta/faq/
O zi buna:)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Te poţi retrage şi acum; o puteai face imediat după confirmarea locului şi era PREFERABIL s-o faci ÎNAINTE de începerea anului universitar!

Toate cele bune!

| Elena_Andreea_1994_F7Al a răspuns:

In mod normal, imediat dupa ce ai confirmat locul. Nervi tari iti recomand pentru ca or e probabil sa fie discutii la secretariat. Am colegi care au renuntat, deci stiu ce vorbesc.
Bafta!