| speedx265 a întrebat:

La ce facultate pot da tinand cont ca trebuie sa si muncesc pentru a ma intretine? Locuiesc in Bucuresti si merg la munca in fiecare zi, iar pentru facultate nu imi mai ramane timp din pacate. Am auzit ceva de fara frecventa sau frecventa redusa? Care sunt conditiile? Sa inscris cineva anul trecut la o astfel de facultate? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista facultati si cu fara frecventa, si cu frecventa redusa. Se fac inscrieri in fiecare an. Tu trebuie doar sa te interesezi daca sectia pe care vrei sa o urmezi are asa ceva. Putin probabil sa nu aiba dar daca nu, te orientezi spre ceva apropiat.