| CautNume a întrebat:

La ce scoala, din Chitila, se tine faza judeteana (Ilfov) de la Olimpiada de romana?

4 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Profesoara trebuia sa va dea mai multe detalii.
La ce scoala se tine depilda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai un profesor atat de incopetent incat nu stie? Sau vrei sa te lauzi...

| CautNume explică (pentru anonim_4396):

Cu ce sa ma laud straight face?
Eu azi n-am fost la scoala si colegele care s-au mai calificat n-au intrebat.Profesoara a zis doar ca e in Chitila si ca putem merge cu autobuzul scolii, dar pe noi ne duce altcineva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CautNume):

Na, du-te intreab-o... sun-o, cauta-i numarul la 118932 sau cum o fi.