| LyonSoulz a întrebat:

La clasa a 11-a cum se dau premiile la sfarsit de an, facand referire la medii, intre cat si cat se da premiul 1, 2,3 mentiuni s.a.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Nu exista o regula. Daca nivelul clasei e de 8, asta nu inseamna ca cel mai bun elev din acea clasa nu va primi premiul I doar pentru ca nu a luat media 10. Depinde de la clasa la clasa. Se poate sa dea premiul I, II si III primilor cei mai buni trei elevi sau sa se tina cont de o anumita medie, si atunci mai multi vor primi premiul I, II si III, dar cred ca, de fiecare data, cei mai numerosi sunt cu Mentiune. happy

1 răspuns:
| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Mentiune iei daca ai media peste 9.